1-1Z611153941b3

Mbushje inteligjente e integruar e kujdesit shëndetësor me lesh

Mbushje inteligjente e integruar e kujdesit shëndetësor me lesh

Karakteristikat e produktit:

    Struktura e rrjetit 1.3D
    2. Lesh në një trup
    3. Merrni frymë përmes poreve
    4.Lëkurë e vërtetë e lopës

Tapeti shëndetësor inteligjent i integruar me lesh

Një lesh

Me lesh vidrash nga lëkura italiane e buallit

 

Rrezet e largëta infra të kuqe

Infra e kuqe e largët nxit mikroqarkullimin

 

Super frymëmarrje

Pëlhurë rrjetë 3D me pranverë për përshkueshmërinë e ajrit

 

Mbyllni lëkurën të rehatshme

Lëkurë natyrale afër gjumë të mirë

 

9d381b93

Parametrat e produktit

Emri i produktit: jastëk inteligjent i kujdesit shëndetësor lesh

 

Specifikimi: 2000×1800mm; 1900 x 1500 mm; 1700 x 750 mm; Mund të personalizohet

 

NASA zbërthen funksionin e kujdesit shëndetësor për mrekulli infra të kuqe. Hulumtimet vunë në dukje se trupi i njeriut përbëhet nga një molekulë uji, rreze infra të kuqe 4-14 mikron larg për shkak të frekuencës dhe frekuenca e lëvizjes së trupit të qelizave të lëkurës është e qëndrueshme midis molekulave dhe atomeve, energjia mund të absorbohet nga qelizat, e njohur si Rrezet e largëta infra të kuqe dhe indi nënlëkuror i molekulave të ujit formojnë një efekt rezonancë, grup, aktivizimin e molekulave të ujit, nga ana tjetër, aktivizojnë qelizat, nxisin kapilarët, qetësojnë qarkullimin e gjakut, metabolizmin.

 

Jetëgjatësia kombëtare japoneze është një rritje në kujdesin shëndetësor të largët me rreze infra të kuqe, me përdorimin e afro tridhjetë milionë njerëzve, konfirmoi se rrezja infra e kuqe e largët është e vetmja gjë në univers që mund të thellohet në qelizat njerëzore, dhe thithja e rezonancës në trupin e njeriut, aktivizimi i ngrohtë, mundësojnë organizatave të nevojshme lëndë ushqyese dhe toksina të edukimit fizik, parandalimin e sëmundjeve, prandaj, tekstilet me rreze infra të kuqe bëhen mekanizëm vërtetimi TFT pasi shumica e kompanive deklarojnë projekt.

 

Teknologjia Qingdao GuanRui, është e vetmja me fibër karboni, ngrohës grafeni zinxhir i plotë industrial i ndërmarrjeve, fabrika ka një gamë të plotë të pronave të pavarura, qendër të pavarur të kërkimit dhe zhvillimit të eksperimenteve, 18 patenta kombëtare, për të zotëruar teknologjinë bazë. Me menaxhim dhe ekzekutim efikas, kompania garanton cilësinë e nivelit të lartë të të gjithë serisë së produkteve shëndetësore me rreze infra të kuqe.

 QQ截图20210904141828

Sëmundjet e njeriut hahen dhe shëndeti mund të jetë në gjumë.
Teknologjia GuanRui është një nga produktet kryesore: fibër karboni, jastëk ngrohjeje me shumë funksione grafeni, ngrohje integruese, terapi fizike, ruajtja e shëndetit të dikujt, për të mbajtur ngrohtë, ne do të ngrohim vazhdimisht dhe shëndet së bashku, do të arrijmë produktin të rehatshëm udhëheqës të qëllimit të ndërmarrjes, të përkushtuar ndaj zhvillimit të konceptit të shëndetit të shkencës dhe teknologjisë, krijoni Ungjillin për njerëzit!

 

Trupi ynë kryesor i ngrohjes: fibër karboni, film shërues fleksibël grafeni, është një lloj i bazuar në energji elektrike, përmes molekulave të karbonit bëjnë lëvizje Brownian, përçueshmëri termike në valët e largëta të dritës infra të kuqe të produkteve të reja të ngrohjes shëndetësore. Ka avantazhin e sigurisë, kursimit të energjisë, të rehatshme dhe të përshtatshme për t'u përdorur, mund të aplikohet në krevat, kang, ndër, tatami MATS dhe mjedise të tjera, plot vitalitet, bëjnë që funksioni i trupit të ketë efektin e kujdesit për veten e njeriut. dhe terapi ndihmëse. "Drita e jetës" në trup, do të shkaktojë rezonancën e qelizave të trupit të atomeve dhe molekulave, përmes përthithjes së rezonancës, mund të aktivizojë qelizat, të parandalojë plakjen, qëllimin e forcimit të sistemit imunitar, rrezet infra të kuqe të largët në qarkullimin e gjakut dhe çrregullimin e mikroqarkullimit të shkaktuar. nga një sërë sëmundjesh, janë përmirësuar dhe funksioni i parandalimit dhe kurimit!

 

Substancat e dëmshme në trup mund të metabolizohen, jo përmes veshkave, drejtpërdrejt nga lëkura dhe djersa, por jo për të rritur ngarkesën e veshkave.

 

Infra e kuqe e largët ka depërtim të fortë dhe efekt të temperaturës. Mund të nxisë qarkullimin e gjakut për të përmirësuar mikroqarkullimin dhe për të dëbuar gazrat e thellë të ftohtë dhe toksina në trup.

 

Kompania jo vetëm që ka 18 patenta kombëtare, përmes qendrës kombëtare të testimit infra të kuqe, mostra dhe produkti zyrtar mund të jetë nga 4-14 mikron rreze infra të kuqe, dhe përmes certifikimit të autoritetit evropian: certifikimi CE i sigurisë elektrike, certifikimi i gjelbër i sigurisë jo-toksike RoHS, SGS Zbulimi i nivelit zyrtar, certifikimi V2 i retardantit të zjarrit, garantojnë absolutisht sigurinë e përdorimit të përdoruesit.