Qingdao Crown Sharp Carbon Fiber Technology Co., Ltd.

Adresë

Nr.1, Parku Industrial Toutou, Qyteti Wangcun, zona kryesore e Silicon Valley blu, Qingdao, Kinë

Telefoni

+86-18661751766

+86-0532-66093369

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë: 10 e mëngjesit deri në 2 pasdite

E diel: Mbyllur

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.